Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na těchto kontaktech nás můžete sehnat. 

 

Martin Němec- tel. 608 242 808

Pavel Kubíček- tel. 728 949 262

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Acme blood pressure (hypertension)

(AInfurrenI, 25. 7. 2018 10:16)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-for-women/

odpověď

(mesršmit, 31. 5. 2012 7:25)

(Mesršmit, 31. 5. 2012 7:20)

Ahoj Pájo! Děkujeme moc za pochvalu, napsanou sem na stránky. Nestává se nám často, že by na nás byl někdo tak milý! U vás na Javornicku se nám moc líbilo, obyvatelé jsou tady velmi přívětiví a celá zábava i afterparty potom v hospodě byly z těch, na které se nezapomíná! Vyřiď všude pozdravy od spokojené Kocoviny!

ohlédnutí

(tanečnice z javornice, 28. 5. 2012 22:15)

Ahoj kuciiii,šťastnou náhodou sem objevila vaše stránky, tak můžu něco připsat do vzkazů. Doufám, že ste z javornický akce dorazili zdárně do svých domovů a že se vám v našem milým malým kraji líbilo. Nám se vaše hudební podání moooc líbilo a taky bezva after party. Takže ještě jednou dík a třeba někdy někde. Jo a máte dobře udělaný vaše inter. stránky. Zdravím za všechny Pája

Re: ohlédnutí

(Mesršmit, 31. 5. 2012 7:20)

Ahoj Pájo! Děkujeme moc za pochvalu, napsanou sem na stránky. Nestává se nám často, že by na nás byl někdo tak milý! U vás na Javornicku se nám moc líbilo, obyvatelé jsou tady velmi přívětiví a celá zábava i afterparty potom v hospodě byly z těch, na které se nezapomíná! Vyřiď všude pozdravy od spokojené Kocoviny!

Javorník - těšení se na...

(mesršmit, 2. 4. 2012 12:44)

Mohu tedy za naši kapelu prohlásit, že už se na prasátko velmi těšíme /kromě našeho bubeníka Martina, který se mezitím stal vegetariánem-fruktariánem/

Javornické kácení májky a čehokoliv jinného

(Michal , 13. 3. 2012 11:51)

chlapci už se na vás moc těšíme aj prasce jsme pobili klobásky budů

re -Faktografická chyba

(Martin - bicí, 16. 6. 2010 21:49)

Samozřejmě jsem úmyslně oznámil, že jedeme až do Východních Čech, neboť mi to připadalo zajímavější z hlediska vzdálenosti našeho turné- všichni mohli říkat " ty jedou ale daleko!!!", ale bohužel tato zeměpisná mystifikace byla nyní odhalena :-))

Faktografická chyba

(Trumpetka, 16. 6. 2010 21:35)

Ahoj Michale!Děkujeme za vzkaz a omlouváme se faktografickou chybu - záměny Středních Čech a Východní. Za všechno může bubeník Martin, který v hospodě vypustil informaci, že pojedeme na turné do Libic ve Východních Čechách, a my ostatní - neznalí zeměpisu, jsme mu to sežrali! Jinak všechny tebou vyjmenované muzikanty samozřejmě známe a třeba se někdy spolu setkáme na společném bigbeatu!

Ahoj kluci zdravím Mariánky

(Michal, 14. 6. 2010 22:48)

Chtěl bych vám jen napsat,že až zase pojedete na "turné do východních čech"tak jedte do Hradce,a ne do Libice nad Cidlinou,nebot to jsou střední Čechy a ne vychodní,jak píšete.
V Mariánkách jsem bydlel 15 let a Kuba mě zná nebot jsem také baskytarista,hraval jsem ze Zdenkem Krásným ještě v Palaci,a potom už s Pepikem Málkem a s Jirkou Pužou,to už jsme hrali v Německu.Tady v Mariánkách jsem si taky zahral občas s Gymbošem pro srandu ještě v Motelu START,jo jo to byly časy.
Ted už jsem postavil novou kapelu chystám se zase zpět do Mariánek...Mohli bychom někdy udělat společný big beat,třeba i u nás v těch "Východních Čechcách" cha cha..Tak se mějte a ahoj

Náprava

(Polepšený webeditor, 4. 4. 2010 20:31)

Přijímám výtku podnětné kritiky, stránky jsem aktualizoval a doplnil o další naše zábavy v sekci Nejbližší bigbeat. Příčinou zmíněného nedostatku byla moje ničím neomluvitelná lenost, proto se kaji a stydím. Vážím si čtenářského a posluchačského zájmu a to, že mohu spravovat tyto stránky je pro mě velká čest!

odpověď: Podnětná kritika

(martin - bicí, 24. 3. 2010 23:51)

OK,máš pravdu, trochu nám zachrápal náš webmaster- saxofonista martin, asi nějaké starosti v jednotřídce, kde působí jako ředitel, třídní učitel a pomocný učitel v jedné osobě. pokusíme se urychleně o nápravu :-))

Podnětná kritika

(Hloušek, 24. 3. 2010 18:58)

Chlapi, než takto "aktuální" stránky, to je snad lepší nemít žádné... :-)

pro karla

(martin, 2. 3. 2010 23:22)

ber to jako někoho názor a nelam si s tím hlavu. tady jsi na stránkách Kocoviny a nebudeme zde rozebírat BH. jinak jsme rádi, že to někdo pozorně čte a že na nás naši fanoušci chodí. za odměnu pro ně máme několik novinek- např. status quo, p. kalandra, ramones, brutus, garáž atd..

to je legrace

(karel, 1. 3. 2010 23:46)

Nemužu pochopit jednu věc,babahed že má dobrý zpěv a kytaru..jakou kytaru?????proboha???Co z nich děláte???Poslechněte si 15letý kluci jak hrajou na kytaru. Josef Sauer je pruměrný kytarista,velice pruměrný akorát že v Mariánkách hold nehraje nikdo jiný tak z něho děláte mistra,tohle mě fakt sere...Ne,Josef se musí ještě hodně a hodně učit aby z něhoí byl kytarista...to že zahraje katapult z něho kytaristu nedělá...Franta zpívá dobře,ok dobře,,,no..to bych bral...ale tu kytaru,to se směju

pozvani

(Honza - Kocovina Hlavatce, 6. 8. 2009 21:35)

Ahoj Kocovino,
urcite jsme taky pro kazdou srandu, takze kdyz uz se takhle jednomu z nasich blizkych pratel podarilo nakontaktovat nas dohromady, mozna by opravdu stalo za to udelat nejakou spolecnou zabavu Kocovin :o)) Koukal jsem na odkaz klubu a zacina fungovat po hudebni strance opet v zari? Dejte nam vedet na e-mail forman@volny.cz jak byste to videli s terminem a nasledne se muzeme dohodnout mimo "vzkazy".

Pro Martina

(Fanoušek, 2. 8. 2009 19:55)

Ahoj,nemůžu s tebou moc souhlasit.Kocovina hraje od všeho něco,což je taky dobrý ale BabaHed má svůj styl a to neznamená že je jednotvárný.A mají svoje skladby a ty nejsou špatný.Naopak.Jsou velice dobrý.Mají také dobrý zpěv a kytaru.Ale musím zase pochválit Kocovinu za snahu a to je taky dobře.Tak jen tak dál kluci,držím palce a zase někdy příště se přijdu mrknout.

odpověď

(martin, 1. 8. 2009 17:24)

samozřejmě, že jsem si s klukama rád zahrál jako bývalý zakládající člen babahedu, ale kocovina bude pořád moje kapela, protože hrajeme od všeho něco. babahed je pro mě dost jednotvárný repertoár, založený na chytlavých skladbách. s kocovinou si rádi zahrajeme věci, které nejsou bězně v rádiích od punku až po blues. akce se velice zdařila

Valy

(Fanoušek, 1. 8. 2009 14:30)

Ahoj Martine,Včera jsem byl ve Valech no,Kocovina hrála svůj standart tak jako vždy,ale jak se ti hrálo s BabaHedem.To je určitě jiný kafe a hlavně - pořádná kytara a Fandovo zpěv.Prostě Pepa tu kytaru umí hrát a Fanda ten jede.Jinak povedená akce.

odpověď

(martin, 31. 7. 2009 0:00)

můžeme se klidně domluvit,jsme pro každou srandu. dvě kapely stejných názvů, to tu ještě nehrálo

pozdrav

(kjenda, 29. 7. 2009 14:33)

Ahoj Kocovino, původně jsem hledal stránky mojich kamarádů, kteří hrají také v kapele Kocovina.
Nechtěli by jste udělat nějakou spločnou akci.
Posílám jejich adresu ahoj
www.kocovina.info